Petlići i pioniri FK Breznica prvaci su Sjeverne regije sezona za sezonu 2020/2021. godina. I ništa tu ne bi bilo čudno jer su prvaci regije postali apsolutno zasluženo. Međutim, ono što je u cijeloj ovoj priči paradoksalno je što su pehare za prvo mjesto dobili tek posle pola godine.

Posle pet mjeseci od završetka prvenstva udostojili su se predstavnici Sjeverne regije, sekretar regije Ranko Stijović, inače jedini čovjek koji radi u Regiji, da uruči pehare našem klubu i to u Beranama kad smo imali prvenstvenu utakmicu. Naravno kao i do sada naš klub nije imao priliku da upozna Predsjednika Sjeverne regije gospodina Vojislava Došljaka. U međuvremenu dobili smo informacije da se izbori u Sjevernoj regiji ponavljaju, po odluci inspekciskihe Uprave za sport Crne Gore, tako da nam je drago da nam je jedini legalni predstavnik Sjeverne regije gospodin Ranko Stijović uručio pehare – saopštili su danas iz FK Breznica.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *