Danas je najbolji sportski kolektiv Pljevalja, FK Breznica jos jednom je pokazao da je na pravom putu razvoja sporta i kluba u regionu. Fudbaler našeg kluba i jedan od najtalentovanijih igrača u našoj državi i regionu Luka Lečić potpisao je trogodisnji ugovor sa FK Crvenom Zvezdom, navodi se u saopštenju kluba iz Pljevalja.

Ovo je inače prvi transver Fudbalskog kluba „Breznica“ kada je u pitanju muški fudbal.

Nadamo se da ce još dječaka iz našeg kluba krenuti putem Luke Lečića i na taj način pokazati da smo na pravom putu rada i afirmacije mladih fudbalera i fudbalerki. Takođe velike zasluge za ovaj transver pripadaju direktoru omladinske škole Crvene Zvezde Nikoli Jeliću. U ime svih članova kluba čestitamo našem Luki na uspjesima koje postiže u FK Crvena Zvezda, saopšteno je iz Breznice.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *