ŽENSKA FUDBALSKA LIGA 5. KOLO

Breznica-Mladost 2015 8.0 (5:0)

Stadion Gradski. Bez prisustva gledalaca. Sudija: Velika Batrović. Pomoćnici: Milica Radulović i Jovana Pavićević (sve iz Podgorice). Strijelci: Bitević 9Karličić u 1121. i 79Vujošević 33Šebek u 36. i 69. i Popović u 88. minutu. Žuti karton Rakočević (Mladost 2015).

BREZNICA: Čabarkapa, Tošić, Lončar (od 85. Čengić), Karličić, Bošnjak, Šebek (od 85. Bajić), Maraš, Bitević (od 85. Laketić), Popović, Vujošević (od 67. Miletić), Kimoto (od 60. Kočanović).

MLADOST 2015: Perunović, Đurković (od 66. Vukčević), Vidić, Vukadinović, Čolaković, Radmanović (od 66. Baturan), Kaluđerović, Bulič (od 87. J. Vukovič), Savović (od 46. M. Vuković), Stanić (od 79. Brnović), Rakočević.

Bez većih problema Breznica je ubjedljivom pobjedom došla do novih bodova. Ekipa iz Podgorice ni jednog trenutka nije uspjela ozbiljnije da se suprostavi šampionskoj ekipi iz Pljevalja. Mrežu gošći načela je već u devetom minutu Stefana Bitević, a dva minuta nakon toga prvi, od svoja tri gola postigla je Jelena KarličićAleksandra Vujošević je u 33. minutu povećala vođstvo svog tima, a da na poluvremenu bude 5:0 potrdila se sjajna Milica Šebek koja je svoj prvi gol na utakmici postigla u 36. minutu. U drugom poluvremenu gošće su branile a Breznica propustila priliku da do nogu potuče protivnika. Tačku na pobjedu svog tima u 88. minutu stavila je Aleksandra Popović.

U narednom kolu koje se igra za sedam dana Breznica pod Golubinjom dočekuje Budućnost koja je u ovom kolu bila ubjedljiva protiv Ekonomista i slavila ka0 gost sa 6:0. U prvom kolu u Podgorici meč ove dvije ekipe završen je rezultatom 3:3.