U okviru velikog projekta Ambsade SAD u Crnoj Gori “Otvorena škola fudbala i aktivizma za ljepša Pljevlja” koji realizuje FK Breznica iz Pljevalja nastavljena je realizacija istog sadnjom 100 sadnica “crnog bora” u naselju Rudnica kod Pljevalja.

Kako nam je kazao Zoran Vuković, cilj sadnje je bilo zaštita životne sredine za naš grad a djevojke i treneri FK Breznica su sa zadovoljstvom posadili sadnice. Veliku pomoć u realizaciji ovog veoma važnog događaja imali smo od Uprave za šume Crne Gore i direktora g-dina Nusreta Kalača koji su donirali sadnice našem klubu a njihovi zaposleni su zajedno sa našim djevojkama i trenerima učestovali u ovom događaju. Ukupno je učestvovalo 80 osoba u ovoj sadnji. FK Breznica nastavlja realizaciju započetog projekta Ambasade SAD u Crnoj Gori koja je velika podrška našem klubu od samog osnivanja – zaključuje Vuković.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *