Kadetska ekipa FK Breznica iz Pljevalja je osvojila četvrto mjesto na Trinaestom Međunarodnom turniru ,,Agram 2015″ za kadetkinje koji se proteklog vikenda održao u Zagrebu na kome je učetsvovalo dvanaest ekipa i pet zemalja iz regiona.

Odlazak na ovaj turnir koji je najveći proekat ženskog fudbala na ovim prostorima je veliki dobitak za crnogorski ženski fudbal, a prije svega velika čast za naš klub i grad Pljevlja . Osvajanjem četvrog mjesta na ovako jakom turniru je veliki uspjeh za naše djevojke, za naš klub i za naš grad a one su pokazale igrom i ponašanjem da je svijetla buducnost pred njima .Prije svega moramo da kazemo da smo oduševljeni gostoprimstvom ljudi iz Zagreba iz ŽNK Agram koji su bili vrhunski domaćini. Jedan detalj moramo da kažemo da svi znaju u Pljevljima. U utakmici četvrtfinala čitava dvorana znači ljudi iz Zagreba i bio je tu jos ekipa ŽFK Ekonomist iz Nikšica koja je takođe učestovala na ovom turniru je navijala za naš klub. Naše djevojke su igrale odlično i tu utakmicu pobijedile. Ovo sve je pokazalo da je sport nešto najvrednije i da sport spaja ljude, da u sportu nema razlike ko je odake, koje je vjere i nacije vec kakav si čovjek i kakvi su ljudi. Hvala još jednom ljudima u Zagrebu a prije svega Višnji Torbar i Željku Kureviji našim domacinima i velikim prijateljima, kazao je jedan od trenera u klubu Alen Pajević.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *