ŽENSKA FUDBALSKA LIGA 9. KOLO

Breznica-Mladost 2015 11:0 (6:0)

Stadion pod Golubinjom. Gledalaca oko 50. Sudija: Sanjin Hajdagić (Bijelo Polje). Pomoćnici: Miloš Bulatović i Tatjana Radović (Bijelo Polje). Strijelci: Osmajić 1, 24. i 81, Vujadinović 18, 21. i 72, Petrović 15, Šebek 41, 56, 67. i 80. minut. Žuti kartoni Grujić (Breznica), Merdović (Mladost 2015).

BREZNICA: Miličić, Bulić, Šebek, Vučinić, Osmajić, bečić (od 46. Grujić), Vujadinović (od 76. Radmanović), petrović, Đurđevac (od 58. Stanić), Vujošević, Tošić (od 46. Drešević).

MALDOST 2015: Jovanović Pačariz, Kavaja (od 46. Đurković), Boričić, Merdović, N. Krcić, Bartuan, I. Krcić, Savović, Vukčević (od 72. Đurović), Vidić.

Nakon što su u prvom krugu igrale sa ekipom Mladosti 2015 1:1, Breznica se timu iz Podgorice revanširala sa kamatom i sa 11 golova u mreži ispratila Mladost 2015. Šta reći o utakmici kada jedna ekipa postigne 11 golova, kada vodeći gol padne u 30 sekundu, kada na poluvrijeme odete sa 6:0? Ono što je bilo vidiljivo je velika želja sa kojom je sedmostruki šampion ušao u utakmicu. Fudbalereke Breznice na najbolji su način odgovorile manjoj grupi onih koji su nakon početna dva kiksa preselili titulu južnije od Pljevlja. Naravno da će doći dan kada će se i to desiti, ali po svemu sudeći ne ove godine. Bitno je naglasiti da je do kraja jesenjeg dijela prvenstva ostala još jedna utakmica sa Ekonomistom u Nikšiću, a da Breznicu ne čeka ni malo lak posao pokazala je utakmica ovog kola kada je tim iz Nikšića na svom terenu igrao sa Budućnosti 3:3.

Breznica je dva puta ove sezone dobila Budućnost, deklasirala dva puta Cvteteks, čij su predstavnici deputati ženskog fudbala u FSSR, izgubili od Zore igrali neriješeno sa Mladosti 2015. kako se bližio kraj jesenjeg dijela prvenstva iz utakmice u utakmicu dostizale su željeni nivo forme i na kraju mirno čekaju meč poslednjeg kola u Nikšiću.