Stadion: Gradski. Gledalaca oko 30. Sudija: Dejan Cimbaljević(Berane). Pomoćnici: Nikoleta Obradović (Berane) i Saša Bezarević(Pljevlja).  Strijelci:  Šaranović  u 3, i 17,   Vraneš u  7. I 30, Jankov u 10, 15. I 32, Šebek u 20,  Karličić u 23, Bošnjak  u 27. I 45, Rondović u 47, 66. i 90. I Vujadinovć u  51. Minutu.

BREZNICA;  Čabarkapa (od 39. Hrastovina),Tošić I.(od 39.Tošić J.),Rondović, Jankov (od 35.Topalović),Lončar, Vujadinović, Vraneš(od 35. Knežević),Šebek, Bošnjak. Karličić (od 35. Miletić), Šaranović.

CETUNJE; Pejović, Tomanović, Ramadanović, Žižić, Varajić,Vuković, Mitrović, Pavićeviž, Lopičić, Radović.

Fudbaleke Breznice u okviru  9. kola Prve ženske fudbalske lige,  u Pljevljima  su ugostile ekipu Cetinja.  Već  na samom početku utakmice, golom u 3. minutu  Šaranović je najavila pobjedu. Igrao se 7. minut kada je Vraneš uvećala prednost Breznice na dva gola.  Golovima u  10. I 15 minutu Jankov  je njavila goleadu Breznice. Samo dva minuta kasnije ,  Šaranović je svojim drugim pogotkom u  17. minutu povećala prednost Breznice na 5:0.  Golovi su se ređali kao na traci. Već  u narednom napadu  u 20.minutu mrežu za 6:0,  zatresla je  Milica Šebek.  Tri minuta kasnije  u 23. minutu, prednost Breznice  na 7:0 povećala je pogotkom Karličić    Rezultat na 8:0 povećala je golom u 27. minutu Enida Bošnjak.  Samo tri minuta kasnije , u 30. minutu  viđen je deveti  gol u mreži gostiju, svojim drugim  golom  strijelac,  Biljana Vraneš. Dvocifrenu prednost Breznica je stekla u 32. minutu utakmice, svoj treči gol,  postigla je Jankov . Igrao se 45.minut kada je Enida Bošnjak svojim drugim golom na meču  povećala prednost Breznice na 11:0. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku utakmice nije se čekalo dugo na 12. gol. Igrao se 47.minut kada je mrežu Cetinja  zatresla Milijana Rondović.    Jelena Vujadinović je pogotkom u 51. minutu povećala rezultat na 13:0. Pogodcima u 66. I 90. minutu,  Miljana Rondović je kompletirala svoj het trik i postavila konačnih Breznica- Cetinje 15:0.