Dvije godine rada i truda a najveci ponos kluba je što se stvorila zdrava atmosfera i da smo birali nebi izabrali bolje momke i djevojke .To su sad sportisti koji žive za uspjehe kluba kao  jedna porodica .Veliko hvala svima koji su nas podržavali ove dvije godine i sada podržavaju a nemamo prostora sad sve da pomenemo jer ih je veliki broj.Po prvi put jedna sportska ekipa u našem gradu ima i mušku i žensku ekipu i broji preko 200 članova koji se takmiče 6 u muškim i 3 u ženskim ligama koje organizuju FSCG.Sa njima radi 6 trenera , sekretar i imamo 2 administratora kluba .Imamo odlične i prijateljske odnose sa mnogim klubovima u našoj zemlji a i veliko bogastvo predstavlja naše prijateljstvo sa klubovima iz BIH ,Srbije i Hrvatske.Naš klub je trenutno prošao dva projekta koja su podržali Uprava za sport i mlade CG I Ministrastvo rada CG.Za dvije godine dali smo preko 20 reprezentativaca u svim selekcijama ženske reprezentacije i jednog u muškoj reprezentaciji.Za 15 dana održace se promocija našeg kluba svi naši članovi dobice poklone a sve to ce podržati FSCG.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *