Jedna od najboljih fudbalerki Crne Gore, pred sam odlazak na turnir UEFA Lige šampiona u Osijek, doskorašnja fudbalerka Breznice Jelena Karličić postala je igrač budućeg člana profesionalne Topserien lige Norveške Medkila IL Damer.

Jelena Karličić provela je pet sezona u našem klubu. Igrala je za Breznicu četiri UEFA Lige šampiona, postigla preko 200 golova za naš klub i ubjedljivo je najbolji strijelac šampionata Crne Gore od samog osnivanja lige.Ovo je još jedna potvrda da osim dječaka naš klub realizuje vrhunske transvere i u ženskom fudbalu i da je naš klub poznat u Evropi kao klub koji stvara sjajne igrače i igračice. U ime svih članova našeg kluba zelimo puno sreće i uspjeha nasoj Jeli u novom klubu, kazao je trener Breznice Zoran Vuković.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *