Austrijska Ambasada u Crnoj Gori podržala je ovogodišnji nastup FK Breznica iz Pljevalja u Ligi šampiona za dame.

“U ime Ambasade naše fudbalerke pozdravila je Ambasadorka Ana Janković i Konzul Ute Friessner i poželjeli sreću i uspjeh našim djevojkama i stručnom štabu. Takođe podršku smo dobili od Turističke organizacije u Pljevljima. Kad se nisu sjetili da pozdrave naš klub i djevojke i požele nam sreću i uspjeh oni koje predstavljamo (opština Pljevlja, Sekretarijat za društvene djelatnosti Opstine Pljevlja, FSCG, Uprava za sport i mlade Crne Gore ) onda moramo reći da je ovo veliko poštovanje prema našem klubu i državi Crnoj Gori”, saopštili su iz pljevaljskog kluba.

Breznica će i ove sezone predstavljati našu zemlju u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Sljedeće srijede (21.00) naš tim će u Osijeku protiv istoimenog domaćina odigrati polufinalni meč na kvalifikacionom turniru.

Tri dana kasnije će u slučaju trijumfa igrati sa boljim iz utakmice Andreleht-Hajas

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *