Fudbalerke Breznice su danas na gradskom stadionu pod Golubinjom u 9. kolu 1. ŽFL Crne Gore slavile protiv gošći iz Podgorice rezultatom 7:0.

Već na poluvremenu bilo je jasno da će fudbalerke iz našeg grada ostvariti još jednu, devetu pobjedu u prvenstvu. Golovima Jelene Vujadinović u 19. i 44., Marije Maraš u 14., Jelene Karličić i Ane Knežević u 34. minutu bilo je jasno će će to biti još jedna lagana pobjeda.

U drugom poluvremenu su se upisale Marica Bajić u 71. i opet Jelena Karličić u 73. minutu. Nedoumica je samo bila da li će Breznica primiti prvi gol u ovoj sezoni što se nije dogodilo.

Sa gol razlikom +72 Breznica ostaje sa maksimalnim učinkom i 27 bodova a ekipa koja protiv šampionki postigle gol slaviće ga kao da je osvojila titulu.