FK Breznica je drugu godinu za redom uspješno realizovala Grant Američke Ambasade u Crnoj Gori.Kroz Grant je bilo obuhvaćeno sport i kultura našeg grada.Kroz Grant učestovalo je preko 1000 korisnika.Najbitnija stavka ovog projekta jesu djeca koja su uživala kroz utakmice , putovanja i druženja.Po ocjenama ljudi u komisiji ovo su najbolje odradjeni projekti koje realizuje FK Breznica za šta je klub dobio pismo namjena i podrške.Kroz Grantom je bilo obuhvaćeno dosta stavki a neke od njih su : učestovanje na raznim turnirima u regionu,posjeta kulturno-istorijskih spomenika,pokloni opreme za djecu sa posebnim potrebama i djecu romske populacije,poklon lopte svim gradskim i seoskim školama, kupovina auta za potrebe kluba ,rafting tarom,družnje trenera i prijatelja kluba ,saradnja sa Opštinom Pljevlja i Sekretarijatom za društvene djelatnosti , edukativne učionice za naše članove (učenje engleskog,psiholog ,tutoriung) organizacija turnira … U narednom periodu očekujemo postavljanje male vještačke podloge za treninge naših najmladjih članova i realizaciju dva veoma značajna EU projekta koji je naš klub konkurisao sa ekipama čije su zemlje članice EU .

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *