Upravu za dijasporu Crne Gore posjetili predstavnici FK Breznica ,sekretar Vladan Dragaš i trener Zoran Vuković.Članove kluba primio je na svoju ličnu inicijativu direktor Uprave za dijasporu Mr Predrag Mitrović.Tema ove posjete bila je podrška našem klubu u narednom periodu u realizaciji mnogih projekata ,a najviše u postavljanju vještačke trave koju je klub dobio kao donaciju.Direktor dijaspore već duže vrijeme prati rad našeg kluba i već su u planu organizacije naših Pljevljaka u inostranstvu koji žele da pomognu rad najboljeg i najbrojnijeg kluba na Sjeveru Crne Gore.Naši predstavnici iznijeli su svoje vidjenje razvoja sporta u Pljevljima ,rad sekretarijata za društvene djelatnosti Opštine Pljevlja koji jedini pomažu rad sportskih klubova u našoj Opštini i pomoć koju su dobili od Ambnasade SAD u Crnoj Gori i Rudnika Uglja A.D.Turnir prijateljstva za djevojke koji je organizovao naš klub prezentovan je direktoru koji je bio oduševljen organizacijom i kvalitetom turnira koji je naveći sportski dogadjaj u Pljevljima Tema razgovora bila je i odlazak naših dječaka i djevojaka na brojne turnire u inostranstvu.Na kraju razgovora dogovoren je dolazak direktora i delegacije Ministarstava Vanjskih poslova Crne Gore u posjetu našem klubu u Pljevljima .

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *